Buzdolabı Tamiri

0
360

Özellikle yaz aylarında buzdolaplarının bozulması başlı başına bir sorundur ve kısa sürelerde tamir edilmesi gerekir. Mağduriyetlerin çoğu çözüm süreçlerinin gecikmesi veya arızanın teknik bilgi yetersizliğinden dolayı yapılamaması ile ilişkilidir. Tüm bu durumların farkındalığı ve uzman kadromuz ile tüm buzdolabı tamiri işlemlerinizi gün içerisinde ve yerinde işlemler ile yapıyor süreç boyunca mağdur olmamanız için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. Kartal buzdolabı tamiri servisimiz ile profesyonel hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti aynı çizgide buluşturarak sizlere kaliteli hizmet anlayışının bir adım ötesini ayaklarınıza kadar getiriyoruz.

Buzdolabı Ses Yapıyor

Ses yapan buzdolapları neden ses yaptığı konusuna cevaben birçok teknik cevap verebilir, ayaklarının ayarsız olması, buzdolabının içindeki fan bozulmuş olması ve buna benzer birçok sebepten ötürü buzdolabınız ses yapabilir. Sorunlu tüm buzdolabı tamiri işlemlerinizi kısa sürede gerçekleştiren Maltepe Buzdolabı Servisimiz, tüm sorunlarınıza kalıcı çözümler üretmektedir.

Buzdolabı Soğutmuyor

Buzdolabınız soğutmuyor ise bu durum buzdolabının gazı, ekovat basıncının düşmesi veya gaz tıkanıklığı yüzünden olduğu söylenebilir. Bu gibi durumlarda Maltepe Buzdolabı Servisimizi arayarak konu hakkında yardım isteyebilir ve buzdolabı tamiri ile ilgili tüm sorunlarınıza kalıcı çözümler bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı ve soyadınızı yazın.