Çelik kapı

0
390
Çelik Kapı
Çelik Kapı

Dış mekanlarda kullanılan çelik kapıların üzerinde çoğunlukla bir numara yazılı oluyor. Ait olduğu binanın numarasını üstünde taşıyor. Bu kapıları numaralandırma işlemi ilk kez 1463 yılında paris’te uygulanmış. Binalar ve kapıları çoğaldıkça da uygulama yaygınlaşmış ve yayılmış. Çok sonrada iç mekana açılan dış kapılar da bu uygulamaya dahil olmuş ve numaralandırılmış..

Kapılar aslında bir geçittir. Nasıl apartmandan evimize kapıdan giriyoruz işte o bir geçit.. Ama ne kadar sorunlu bir ortamdan evimizin sıcaklığına kavuşuyoruz.. Harika bir duygu…

Evler, evlerimiz kendimizi en huzurlu hissettiğimiz yerler.. Onların güvenliği ise geçit’in kapılarına bağlıdır.. Hayatımızı emanet ettiğimiz o kapılar dış dünyaya karşı bizi en önemli derece koruyacak unsurlardır..

Bu devirde özellikle hırsızlar kameralardan vs korkmuyorlar hatta alarmlardan bile korkmuyorlar bu yüzden çelik kapınızın kalitesi çok önemli.. Özel bir kilit sistemi ışığında sağlam bir kapı olmalı.. Hırsızların 10 saniyede açacakları kilitli çelik kapılarda var.. Onlardan uzak durun..

Ev yada ofisinize özel çelik kapı modellerinden beğendiklerinizi seçip evinize monte ettirebilirsiniz, ayrıca çelik kapınızın tasarımını kendiniz yapabilirsiniz.

Kaliteli bir çelik kapıdan asla ama asla vazgeçmeyin.. 399 TL ücrete de çelik kapı var, 3.999 TL ye de çelik kapı var unutmayın..

Elbetteki aralarında uçurum olması normaldir. Ama bu konuda bütçenizi biraz zorlamanızı geleceğiniz açısından öneririm..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı ve soyadınızı yazın.