Evden Eve Nakliye Nasıl Olmalı

2
369
Nakliye
Nakliye

İnsanlar çeşitli sebeplerden dolayı evlerini ve iş yerlerini değiştirmeyi düşünebilirler. Bu sebeple çeşitli nakliyat firmalarından taşıma koşulları ve fiyatlandırma hakkında bilgi almaktadırlar. Bu konuda öncelikli olarak kişilerini aradığı seçecek firmaların güvenilir olmasıdır. Bu esnada yakın çevreden alınan referanslarda oldukça etkilidir. İzmit yahyakaptan evden eve nakliyat verdiği hizmet kalitesi göz önünde olan müşteri memnuniyetini esas alan bir firma olarak sizleri karşılamaktadır. Ev taşımanın büyük bir dikkat ve titizlik gerektirdiği için işinde profesyonel çalışma sağlayan kişileri tercih etmektedir. Eşyalarınıza sizin kadar değer veren bir firma ile karşı karşıya olmak müşterileri de memnun etmektedir. Paketleme malzemeleri özenle seçilmekte ve kurallara uygun olarak paketlenmektedir. Ekip tarafından eşyalarınız demonte hale getirilerek titizlikle paketlenir ve koruma altına alınır.

Malzemeler arasında balonlu naylon ve oluklu mukavva taşıma konusunda her zaman en iyi sonucu veren malzemeler olmuştur. Özellikle kırılacak olan eşyaların tek tek paketlenmesi ve ayrı koyulmasına özen gösterilmelidir. Taşınma ya da paketleme esnasında ortaya çıkan aksi durumlar göz önüne alınarak tüm eşyalar sigortalanmaktadır. Böylelikle her müşterinin mağduriyeti giderilmektedir. Büyük kamyonlarla çalışma sağlayan Hereke evden eve nakliyataracın yanına güvenli bir şekilde indirilen eşyaların büyük bir dikkat ve titizlikle kamyon içine düzgün bir şekilde istiflenmesi sağlanır.

Eşyalar korumalı olarak konur çünkü taşınacağı yere giderken birbirine çarparak hasar görmesi önlenmelidir. Bu yüzden araç içi yerleştirmenin de uzmanlar tarafından yapılması sağlanır. Ama her koşul göz önünde bulundurularak yol boyunca sarsıntısız ve yavaş gidilmesine dikkat edilir. Eşyaların taşınırken ya da yeni taşınılan adrese girişi sağlanırken eğer binanın yüksek katlarında ise hemen asansör sistemi kurularak eşyaların titizlikle ve dikkatli bir şekilde daire içine alınması sağlanır. Özellikle Gebze evden eve nakliyat işini bu kısımda yarıda bırakmıyor. Öncelikle eşyaların kolilerden çıkarılmasını sağlıyor ve demonte olarak paketlenen ürünlerin çıkarılıp ev sahibinin istediği yere uygun olarak monte edilmesini sağlıyor. Özellikle beyaz eşyaların kurulumunu da yaparak çalışır hale gelmesini sağlıyor. Son olarak müşterilerin tüm eşyaları inceleyerek herhangi bir hasar olup olmadığı incelendikten sonra herhangi bir hasar yoksa işlerini tamamlayıp evden çıkıyorlar.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı ve soyadınızı yazın.