Ncadde Agora

0
372
Ncadde Agora
Ncadde Agora

Türkiye inşaat sektöründe oldukça gelişmektedir. Artık inşaat sektöründe yaşanan gelişmelerin kaydı tutulmadığını ve bu konuda iyileştirmeler yapılması gerektiğinin farkında olan inşaat yapı firmaları, gün geçtikçe değişen ve gelişen teknolojilere ayak uydurup inşa edecekleri yapılarında kullanmak için yarışa girdiler. Bu yarışın galibi İstanbul ve bölgesinde ise Özyurtlar İnşaat’tır. En çok tercih edilen inşaat firması olan Özyurtlar İnşaat, yeni bir proje ile adından yine söz ettirdi. Ncadde Agora adı altında İstanbul’da yeni bir projenin bittiğini tüm kamuoyuna duyurdular.

Ncadde Agora nerede konusunda bilgi almak isteyen insanlar, Özyurtlar İnşaat firmasının kurumsal web sitesini ziyaret ederek bilgi sahibi olabilirler. Bu proje diğer projelere nazaran oldukça ilginç ve mantıksal bir projedir. Mantıklı düşünülüp tasarlanan projenin amacı İstanbul’un iş merkezi olmasıdır. İstanbul’da hayata geçirilen projede Özyurtlar inşaat yine kalitesini konuşturdu. Öncelikli olarak klasik iş merkezlerine benzemeyen fakat home ofis tarzında hayata geçirilen projeye olan ilgi oldukça fazladır. Basit bir sosyal medya veya sektör araştırması yapıldığında insanların projeye olan yorumlarını anlamak kolaylaşabiliyor. İnsanlar, belirtilen projeden memnun ve güven konusunda üst düzeyde olan inşaat firmasından dolayı yeni tercih edecekleri iş merkezi olacağını belirttiler.

Ncadde Agora adı altında yayına geçirilen projede yer alan tüm inşaların bittiği ve artık yeni müşterilerine kapı açtığı söylenen inşaat firmasının, yakın zamanlarda başka proje ile adını duyuracağını belirttiler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı ve soyadınızı yazın.