Akıllı Teknolojileri Olan Beyaz Eşyalarda Servis Hizmeti

0
410

Sürekli gelişen ve doğrudan gündelik yaşantı içerisinde karşılaşılan temel gereksinimleri hedef alan beyaz eşya teknolojisi, farklı ürün grupları ile hayatın merkezinde kendisine yer ediniyor. İleri nesil özelliklere sahip olan çamaşır makineleri ile daha yüksek kalitede çamaşır yıkama sağlanırken, buzdolapları ile besinler çok daha taze saklanabiliyor. Normal fonksiyonlarının en yüksek performansını sağlamalarının haricinde akıllı teknolojileri ile daha fonksiyonel bir kullanım imkanı sağlayan yeni nesil beyaz eşya ürün grupları dünyanın her yerinde olduğu gibi Türkiye’de de gündelik yaşamın merkezinde kendisi ne yer buluyor. Bu denli ileri teknolojilere sahip olsa da bu ürünlerde çeşitli sorunların yaşanabilmesi muhtemel olabiliyor ki böyle durumlarda Göztepe Samsung Servisi merkezi tarafından kaliteli ve hızlı servis hizmetleri sağlanıyor.

Farklı teknolojik özelliklere sahip olan tüm modellere dair uzmanlık düzeyinde sertifikalı eğitim sahibi olan teknik personeller, yerinde servis müdahaleleri sağlıyor. Tüm fonksiyonları ve bu fonksiyonlara ilişkin olarak oluşturulan teknolojileri ile ilgili olarak bilgi sahibi olan Maltepe Samsung Servisi teknik personelleri aynı zamanda da bu ürünlerde yaşanabilecek arızalar hakkında da bilgi sahibi olduklarından gerekli olan müdahaleleri yerinde gerçekleştirebiliyor. Çok kısa zaman dilimleri içerisinde teknolojik teknik teçhizatlar ile kullanıcıların üründe yaşadıkları sorununun esas kaynağını tespit ederek, gerekli olan onarım müdahalelerine başlıyor. Bu hizmetlere başvuru için haftanın her günü 24 saat boyunca iletişim numaraları üzerinden başvuru gerçekleştirilebiliyor. Bu başvurular, alanında uzman ve eğitimli iletişim personelleri tarafından alınıyor.

Cihazların her modeline ilişkin orijinal yedek parçaların bulundurulduğu gezici servis araçları, tam donanımlı olduklarından tüm ürünlerde gerekli olması durumunda yapılacak parça değişimlerinin de anında yapılabilmesini sağlıyor. Böylelikle çok komplike parçalar olmadığı sürece yedek parçanın temini için kullanıcıların gereksiz vakit kayıpları yaşamasının önüne geçiliyor. Böylelikle çok daha yüksek kalitede ürünün gerekli olan parça değişimi yerinde gerçekleştiriliyor. Çekmeköy Samsung Servisi merkezinin teknik personellerince gerçekleştirilen tüm onarım müdahaleleri ve parça değişim müdahaleleri doğrudan firma bünyesinde 1 yıllık garanti kapsamına alınıyor. Böylelikle aynı parçanın, aynı arızayı kısa sürede yaşamasının yaratabileceği sorunların önceden önlenmesi veya olası mağduriyetlerin engellenmesi sağlanabiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı ve soyadınızı yazın.