Facebook Hesabı Nasıl Silinir?

1
374
Facebook
Facebook

Facebook, dünyanın en büyük sosyal medya sitesidir. Günümüzde, birçok insanın hayatında önemli bir yere sahip olan Facebook, hayatımızda çok fazla şeyleri değiştiriyor.

Facebook, artık hayatınızdan fazla vakit çalmaya başlamışsa veya sizi rahatsız eden kişiler varsa ve bu gibi olaylardan temelli olarak kurtulmak mı istiyorsanız sizde Facebook hesabınızı silebilirsiniz, bu sizin için en iyi çözüm yolu olacaktır. Facebook hesabınızı silmek istediğinizde hesabınız hemen silinmez. 15 gün bekletilir, 15 gün sonunda silinir. 15 gün içerisinde hesabınızı silmekten vazgeçerseniz tekrar giriş yapmanız yeterlidir. 15 gün içerisinde hesabınıza giriş yaptığınızda silinme işlemi iptal olduğu için eğer silmek istiyorsanız tekrar aynı adımları izlemelisiniz. Ve bu 15 günlük süre tekrar başlayacaktır. Hesabınızı silerken belirtmek istediğimiz bir durum var; Hesap ayarları sekmesinden hesabınızın yedeğini indirmeyi unutmayın…

Sizde Facebook hesabınızı temelli olarak silmek ve hayatınıza sosyal medyasız yeni bir güzellik katmak istiyorsanız hemen aşağıdaki linke tıklayınız ve Facebook’un sizi yönlendirmiş olduğu adımları takip ediniz.

https://www.facebook.com/help/delete_account

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı ve soyadınızı yazın.