İnstagram

0
396
İnstagram
İnstagram

Fotoğraflar ile aranız nasıl? Bol bol fotoğraf çekmeyi, selfie yapmayı seviyor musunuz? Peki, çekilen bu fotoğrafları paylaşabileceğiniz bir sosyal ağ kullanıyor musunuz?

İnstagram, çektiğiniz fotoğrafları veya internet üzerinden bulduğunuz komik fotoğrafları ve videoları paylaşabileceğiniz bir sosyal medya parçasıdır. İnstagram takip sistemi ile işlemektedir. Takip ettiğiniz kişilerin paylaşmış olduğu fotoğraflar ana sayfanızda görünür. İnstagram gizlilik kontrolünüzü de sağlamaktadır. Kişisel seçiminize bağlı olarak profilinizi takipçiniz olmayan kişilere gizleyebilirsiniz. Bu yöntem ile resimlerinizi görmek isteyen kullanıcılar sizi takip etmek isteyecektir, sizin isteği onaylamanız durumunda bu kişiler sizin takipçiniz olacaktır.

Sosyal medya üzerinde vakit geçirmek istiyorsanız, bol bol resim çekip internete koymak istiyorsanız İnstagram kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Son olarak belirtmemiz gerekiyor ki İnstagram, sektördeki rakiplerini zorlayabilen bir ağdır. Uygulamayı İOS, Android ve Windows Phone mağazasından indirebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı ve soyadınızı yazın.