Linkwheel Nedir?

0
415
Link Wheel
Link Wheel

Linkwheel, paravan bloglar aracılığı ile yapılan ve ana sitenin güçlendirilmesi hedeflenen link döngüsüdür. Bu şekilde ana siteniz kaliteli backlinkler kazanır ve sıralamada üst sıralara yükselmeye başlar.

Unutmamak gerekli ki bu işlemin abartılması durumunda sizlere Google veya diğer arama motorları tarafından ceza-i işlem uygulanabilmektedir. Son derece yüksek risk taşıyan bu uygulama ile yükselişteyken ani düşüşler veya arama motorlarından silinme gibi cezalar ile karşılaşma durumu vardır. Bu sebepten dolayı bu işlem büyük bir sabır içerisinde, arama motorları kuralların uygun ve spamsız olarak yapılmalıdır. Ancak bu şekilde ana sitenize bir katkı sağlayabilmektedir. Bu işlemin uygulanması sırasında paravan bloglarınıza ekleyeceğiniz yazılar özgün olmalı ve yükselmek istediğiniz kelimeleri içermelidir. Unutmamanız gereklidir ki tek yazıda maksimum 3 anahtar kelimeye yer vermeli ve anahtar kelime yoğunluğunu %2-%3 miktarlarında tutmalısınız.

Unutmayın; backlink, Google ve diğer arama motorları için oldukça önemli bir referanstır ve doğru kullanılmalıdır. Ayrıca backlink SEO üzerinde çok büyük bir etkiye sahiptir…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı ve soyadınızı yazın.