Restoran ve Kafeler için Tablolar

0
532
Tablo
Tablo

Lokantalar ve restoranlar için mükemmel tablolar sadece Tabloshop’ta. Diyelim bir lokanta veya kafe açtınız, buranın dekorasyonu için kullanmanız gereken en önemli şeylerden birisi de tablolardır. Gerek kanvas, gerekse parçalı kanvaslar son derece moda durumda. Bu durumda yapmanız gereken tek şey internet sitemize girip sipariş vermek. Sipariş aşamaları çok basittir ve sadece 4 adımda ödemeniz gerçekleşir. 2-3 gün içerisinde kargonuz adresinize ücretsiz olarak teslim edilir. Yemek tabloları sadece kafe ve restoranlar için değil evlerin mutfaklarında da kullanılabilir. Mutfak için uygun tablo modellerini onlarca ürün çeşidi içerisinden rahatlıkla seçebilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz bir tablo örneği:

Tablo örneği
Tablo örneği

Ayrıca Tabloshop internet sitesinde toplam 4000’e yakın tablo bulunuyor ve bu tablolar en uygun fiyat en iyi kalite politikasıyla müşterilere sunulmaktadır. Sadece 38.5 TL’den başlayan fiyatlarla müşterilere sunulan bu tablolar, natürmort tablolar da anılmaktadır. Yeme içme resimlerinin yer aldığı bu ürünlerimizin tamamına göz gezdirmenizde fayda vardır.

Restoranlar için dekorasyon açısından son derece önemli olan iç dekorasyon, satış ve müşteri için en önemli hususlardan birisidir. Siz de iyi bir dekorasyona sahip olmak için bu duvar tablolarını tercih edebilirsiniz.

Yiyecek içecek tabloları arasında şarap, kahve, pasta, çikolata, elma, portakal, hindistan cevizi gibi ürünler de yer almakta olup, gerek dikey ve yatay, gerekse panoramik ve bir iki üç dört beş parçalı modeller de mevcuttur. Siz de hemen www.tabloshop.com sitesine girerek alışverişe başlayabilir, yüzde 5 indirim kuponunu da kullanabilirsiniz. İndirim kuponu kodu: INDRM5 şeklinde kullanılabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı ve soyadınızı yazın.