Tatilde Yapılabilecek Alternatif Aktiviteler

4
419
Tatil Aktiviteleri
Her tatilde aynı aktivitelerden sıkılanlar için alternatif aktiviteler

Doğal olarak her tatilde aynı aktiviteleri yapmaktan sıkılabiliyoruz, farklı bir şeyler denemek için yeni tatil aktiviteleri bulmakta biraz zorlu bir süreç.

3 gruba ayıracağız etkinlikleri:

Eğlenceli Aktiviteler:

Playstation salonlarına gitmekten yada internet kafelerde zaman geçirmek artık size göre olmadığını düşünüyorsanız işe yeni ortamlar keşfederek başlayabilirsiniz. Yeni arkadaşlar , yeni mekanlar… Mesela kaykay kaymayı öğrenip bu etkinliği geliştirebilirsiniz.Dağ sporuna başlayıp doğa yürüyüşü yapabilirsiniz.

Sosyal Sorumluluk Taşıyan Aktiviteler:

Bu makaleyi yazarken aslında amacım bu bölümdü çünkü bu bölüm çok önemli…15 tatil gibi bir sürede barınakları ziyaret edebilir orada ki gönüllülere yardımda bulunabilir ve en iyisi bir hayvan sahiplenebilirsiniz.Kış vakti ve soğuklar geldiği için onlara yardım etmek çok büyük iyilik olur…Başka bir seçenek ise sosyal dayanışma gruplarında eylemlere katılabilirsiniz.Demiyorum ki elinize pankartları alıp polisle çatışın ancak örnek olarak greenpeace gibi örgütlerin sanal eylemlerine katılabilirsiniz (Yasal olmayanlara bulşamıyoruz…).

Eğitim Aktiviteleri:

Ek olarak ders çalışmaktan zevk alıyorsanız zamanınızı ders çalışarak ve test çözerek değerlendirebilirsiniz…

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı ve soyadınızı yazın.