Zet Polikarbonat

0
396
Zet Polikarbonat
Zet Polikarbonat

Yangınlarda, dumanın yayılmasını önlemek ve binaların dumandan en hızlı şekilde arındırılmasını sağlamak için geliştirilen duman tahliye sistemleri, projelere uygun ürün seçenekleriyle yapılarınızı güvenli mekanlara dönüştürüyor. Duman tahliye ve havalandırma sistemleri; fiziksel dayanıklılık, ısı ve ses yalıtımı, rüzgar, kar yükü ve yüksek yangın dayanımı özelliklerine sahip ürünlerdir. Bu özellikleri ile mimarların, mühendislerin, müteahhitlerin ve diğer tüm müşterilerin yüksek standartlarını karşılar. Can güvenliğini esas alarak üretilen duman tahliye sistemleri oldukça dayanıklı polikarbon levhalardan yapılmaktadır.

İnşaat sektöründe hızla gelişen yapılar ve mimariler sonrası sektöre adım atan polikarbon levhalar, her mimariye ve yapıya hızlıca uyum sağladıkları gibi son derece dayanıklı ve güvenilir malzemelerdir.

Yeni teknolojiler kullanılarak üretilen oluklu polikarbonat levhalar, özellikle sağlamlık, hafiflik ve mukavemet
açısından eşsiz bir üründür. Reklam, inşaat ve kırtasiye sektöründe yoğun olarak tercih edilmektedir.
Işık geçirgenlik özelliği sayesinde kullanımı yaygınlaşmaktadır.
Işık geçirgenliği % 80 civarında olup cama göre 250 kat daha dayanıklı, hafif ve sağlamdır.
-40°C ile +120°C aralığında kullanılabilme özelliğine sahip olan polikarbonat levhalar özellikle dolu riski olan alanlarda ısı yalıtımı ve ışık geçirgenlik özelliği ile seralarda alternatifsiz bir üründür.
PC ürünlerinde dünyaca tanınmış ve ürün kalitesi ispatlanmış üreticilerin hammaddeleri kullanılmaktadır. Yüzeyi co-ekstrüzyon tekniği ve UV koruyucu tabaka kaplanmaktadır.
2.100 mm en ve 12.000 mm’e kadar boyda Kalınlık: 4 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm, 16**mm* kalınlıklerda levha üretilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı ve soyadınızı yazın.