İntikam Kurşunu – Bullet to the Head

1
431
Bullet to the Head (İntikam Kurşunu)
Bullet to the Head (İntikam Kurşunu)

Efsane oyuncu Sylvester Stallone’nun ve “Hızlı ve Ökfeli” serisinden görmeye alışık olduğumuz Sung Kang’ın başrollerini üstlendiği oldukça güzel bir aksiyon, suç filmi. Filmde tempo hiç düşmüyor çünkü sürekli bir kovalamaca ve bir hedef var. Film isminden de anlayabileceğiniz gibi en başta intikam üzerine kuruludur. Filmde kiralık katil olan James Bonomo (Sylvester Stallone) ve ortağı Keegan her zaman ki işlerini yaparlar ve birilerini öldürürler. Ancak bu sefer öldükleri adam yanlarına kar kalmaz ve peşlerine bir takım adamlar takılır. Bonomo’nun ortağı öldürülür. Bunun üzerine Bonomo ne kadar adamın peşine takılsa da bir şekilde kaçar. Birde Taylor Kwon adında FBI’a bağlı bir ajan vardır. Onunda istediği Bonomo’nun peşine takılan adamları yakalamaktır. Bu şekilde de yolları bir yerde kesişir.

Bonomo en başta bunu istemese ve kabul etmese de Taylor’un FBI ile olan bağlantıları sayesinde birlikte çalışmayı kabul eder. Ancak hala anlaşamadıkları bir konu vardır. Bonomo öldürmek isterken Taylor sadece tutuklamak istemektedir. Olaylar ciddileşip Taylor yaralanınca işler değişir. Bir doktor, en azından bir doktorun yapabileceklerini yapan birilerini bulmaları gerekmektedir. Bu durumda da Bonomo’nun kızına başvururlar. Burada da ister istemez bir aşk doğacaktır. Sonrasında ise Bonomo ve Taylor işlerine kaldığı yerden devam edeceklerdir.

Kurnazlık ve zeka düşmanlarını alt etmeye çalışsalar da düşmanları kolay lokma diğillerdir. Birçok tehlikeyi atlatacak ardından da birçok yeni tehlikeye gireceklerdir.

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı ve soyadınızı yazın.