Sosyal Medya Hiti ve Önemi

0
412
Sosyal Medya
Sosyal Medya

Sosyal medya sitenize ne gibi faydalar sağlayabilir? SEO çalışmalarında kullanılan sosyal imlemelerin önemi nedir? Sosyal medya sayesinde ne kadar hit kazanabilirsiniz?

Sosyal medya ile sitenize birçok fayda sağlayabilirsiniz. Sosyal medya paylaşımı yapmanız durumunda yüksek PR değerine sahip sitelerden backlink elde etmiş olursunuz. Bu backlink elde etmek olayı sitenizin PR güncellemesi sırasında işine yarayacak bir unsurdur. SEO çalışmalarında sosyal medya hiti çok önemli bir yere sahiptir. Çünkü sitenize bol hit sağlamasının yanında Alexa değerlerinizi kolay bir şekilde azaltmanıza yardımcı olacaktır. Sosyal medyalardan popüler hesaplarda paylaşımlar yaparak binlerce hit kazanabileceğiniz gibi birçok gruplarda da paylaşım yaparak hit kazanabilirsiniz.

Özetle sosyal medya SEO üzerinde önemli bir konuma sahiptir ve bu durum şimdilik değişmeyecektir. Sosyal medya paylaşımları yaparak hit kazanmanızın yanında sitenizin Alexa değerlerini iyi bir seviyeye getirirsiniz ve bir sonraki PR güncellemesi için önemli derecede fayda görürsünüz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı ve soyadınızı yazın.