Pastc ile Tüm Kredi Kartları Artık Tek Kartta

0
400
Plastc card
Plastc card

Teknolojinin mikro boyutlara indirgenebilmesinin ardından birçok hayal ürünü olan proje hayata geçiyor. Bunlardan bir tanesi de 20 tane karta kadar farklı banka ve kredi kartını kaydedebileceğiniz ve tek kart üzerinde toplayabileceğiniz Plastc.

Daha önce bu anlamda çıkış yapmayı planlayan Coin, projesinin duyurusunu yapmış ancak çalışmalarını ertelemek zorunda kalmıştı. Plastc’nin bunu fırsat bilip bu alanda rekabet oluşturacak bir çıkış yapması ise, kullanıcıların yarına olacakmış gibi duruyor. En azından kıyaslama yapılabilecek bir alternatifin olması daima işin pozitif yanıdır.

Birazda Plastc’nin işlevselliğinden bahsedelim. Plastc tüm kartlarınızı tek kartta toplamanın yanı sıra, iOS ve Android uygulamalara bağlanabilen bir kart. Üzerinde e-ink teknolojisini taşıyan bir ekran bulunuyor. Telefon bağlantısını ise düşük enerjili Bluetooth teknolojisinden faydalanarak sağlıyor.

GÜNCELLEME: 14.12.2017

Aldığı ön siparişlerle birlikte 9 milyon dolardan fazla yatırım alan firma Plastc Card üretimini yapamayacaklarını ve ön siparişleri gönderemeyecekleri konusunda açıklama yaptı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı ve soyadınızı yazın.