4.5G Türkiye’ye Geliyor

0
363
4.5G
4.5G

Ülkemizde maalesef ki internet ile ilgili en büyük sıkıntımız sık sık bağlantı kopmaları, yavaşlamalar ve en büyük derdimiz olan kota sınırlamalarıdır. Son günlerde sık sık reklamlarını gördüğümüz ve ülkemizde internetin hız problemini aşacak, internet üzerinde devrim yaratacak 4.5G projesi sizce bizlere neler kazandıracak?

3 büyük firmanın desteği ile ülkemize getirilecek olan 4.5G teknolojisi bize internet üzerinde zaman tasarrufu sağlayacak ve her işimizi daha hızlı halletmemize yardımcı olacak. Özellikle devrim yaratacak bir hıza sahip olacak bu bağlantının tıpkı 3G’de olduğu gibi kotalı olması elbette 4.5G’yi bekleyen teknoloji meraklılarının hevesini kaçırdı… Bu kalitede internetin pahalı fiyattan kota ile ülkemize sunulması açıkçası pek fayda sağlayacak gibide değil maalesef.

Büyük bir merakla beklenen ve büyük miktarlarda para harcaması yapılan 4.5G teknolojisinin Türkiye’ye getirilmesi için verilen tarih ise 1 Nisan 2016 olarak açıklandı. Sabırsızlıkla bekliyoruz, umarız ki kota miktarları yüksek ve bütçe dostu olarak satışa sunulur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı ve soyadınızı yazın.