Kemerlerinizi Bağlayın

0
387
XOO
XOO

Şarj sorunun çözümüne yönelik, geniş bir spektruma yayılan teknoloji haberlerine mutlaka rastlıyorsunuzdur. Çünkü bu gün mobil teknolojinin hızına yetişemeyen enerji depolama teknolojisi, ilerleme ile senkron bir şekilde çalışamıyor. Elektriğin depolanması hala günümüzde problem ve buna kalıcı bir çözüm yerine genellikle tasarımsal yeniliklere şahit oluyoruz.

İşte o yeniliklerden bir tanesi, Nifty tarafından tasarlanmış XOO isimli kemer, telefonların şarj sorununa yönelik üretilmiş ve piyasaya sunulmuş. Kemerin hikayesine geçmeden önce teknik özelliklerinden bahsedelim. Tokasında bulunan esnek batarya sayesinde 2.100 mAh güç kapasitesine sahip bu kemer, aynı zamanda USB ve Lightning özelliklerine de sahip, hem Android hem de iOS cihazlara bu yönüyle uyum sağlayabiliyor.

Indiegogo üzerinde hala 50 bin dolar barajını aşmayı bekleyen kemer, şu an için 40 bin dolarlık kısmı toplamış bile, eğer 50 bin barajını geçerse, 2015’in Temmuz ayında piyasalardaki yerini alacak. Fiyatı ise 155 dolar olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı ve soyadınızı yazın.