LG G2 İnceleme Tanıtım

0
445
LG G2
LG G2

LG G2 2013 yılından bu yana piyasada olmasına rağmen çıkış yaptığı günün teknolojisi ile üstün nitelikler taşıyan bir telefon. Zaten piyasaya çıkmadan önce rakiplerine gözdağı vermeyi ihmal etmemişti. Full HD ekran özelliği ve kamera fonksiyonları ile gayet şık ve güzel bir telefon olan LG G2‘yi gelin biraz daha yakından bakalım.

8.9 mm kalınlığında ve 143 gram olan LG G2 gayet şık bir duruşa sahip. Plastik malzemeden üretilmiş olan G2 bu yönüyle plastik sevmeyenlerin bir adım geride durmasına sebep olabilir. Ekranın etrafındaki çerçevenin 3 mm olması ekranın kullanabilirlik alanını maksimum seviyeye çıkartmış.  1080×1920 piksel çözünürlüğe sahip olan LG G2, Full HD özelliğiyle üst düzey bir görüntü kalitesine sahip. Arka kamerası 13 megapiksel olan telefonun ön kamerası ise 2.1 megapiksel ve ayrıca ios (optik imaj sabitleyici) fonksiyonu ile rakiplerinden ayrılıyor. Tek eksi yanı ise Micro SD kart desteğinin olmaması.

HTC ve Samsung’a bataryası ile fark atan LG G2, 10 saat konuşma süresi ile sağlam bir pil ömrüne sahip. Tabi ki tüm bunların bir bedeli var LG G2 1600 TL fiyatı ile rakiplerinden geri kalmıyor. Sonuç olarak üst düzey özelliklere sahip bu telefon Samsung ve Sony’nin sağlam modellerine rakip olacak bir model. Tercih ise her zamanki gibi sizin ellerinizde.

LG G2
LG G2

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı ve soyadınızı yazın.