Samsung vs Apple 2014

0
391
Samsung vs Apple
Samsung vs Apple

Birbirinden ilgi çeken modelleri ile kullanıcı yelpazesini oldukça geniş tutan Samsung, tartışmasız olarak elektronik ürün sektörünün lideri konumundadır. Geliştirdiği cep telefonları, tablet pc ve tablet telefonlar ve bilgisayar gibi ürünlerle rakiplerini açık ara fark ile geride bırakmaya devam etmektedir.

Özellikle cep telefonu sektörünün lideri olacağına inanılan Apple’ın kurucusu Steve Jobs’un vefatının ardından tökezlemesi tahminlerin yanlış çıktığını gösterdi. Öyle ki iPhone modellerindeki bir sonraki adımın 3D holografik görüşmeler olacağı sinyalleri veren Jobs’un vefatı ile şirketin aynı tasarım ve donanımda i5 serisini çeşitlendirdiğine tanık olduk. Bir zamanların alay konusu olan Nokia tasarım çeşitliliğinin bir yenisini de Apple’da yaşamak açıkçası büyük bir hüsran. Nitekim kullanıcıları da mobil cihazların köklü bir değişime girmesinden yana…

Samsung ise Gear, İşlemci teknolojileri, kablosuz bağlantı ekipman ve sistemleri ile kullanıcılarına kullanışlı bir yaşam sunarak rakiplerini ezmeye devam ediyor ve edecek gibi de görünüyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı ve soyadınızı yazın.