Viber Nedir?

0
418
Viber
Viber

Arkadaşlarınız ile cep telefonları aracılığı ile sık sık konuşan ve mesajlaşan birisiyseniz sizlere yeni ve ücretsiz bir uygulama önerisinde bulunacağız. Tavsiye ettiğimiz uygulamanın adı Viber.

Viber, internet kullanarak bizlere ücretsiz olarak arama ve sms gönderme fırsatı sunan bir mobil uygulamadır. Bu uygulama sayesinde internet bulduğunuz her yerde ücretsiz olarak sevdiklerinizle veya arkadaşlarınızla rahatça iletişime geçebilirsiniz. Günlük 100 dakika konuşma ve 1000 SMS gönderen bir kişi için aylık 1-1,25 GB arası internet paketi yeterli olacaktır çünkü Viber konuşma sırasında, mesaj göndermeye göre daha fazla internet tüketmektedir. Ayrıca Viber son zamanlarda yeni bir özellik edindi; Viberout.

Viberout özelliği için istediğiniz bir miktar para ödemek gerekiyor. Ödenilen bu para ile dışarıda internet kullanmadan rahatça Viber kullanabilirsiniz. Bu özelliğe para verdiğiniz zaman operatör servislerine göre daha ucuz fiyattan konuşabileceksiniz.

Viber sizler için bir yardım aracıdır, sizlerden her hangi bir ücret talep etmemektedir. Uygulamayı Google Play Store, App Store ve Windows Phone Store mağazalarından ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı ve soyadınızı yazın.